UA-68994710-1

Miks meie?

Tunneme kaupa, mis veebipoes müügil - olete alati teretulnud konsulteerima.

Videovalve on tänapäeva ettevõttetes peamine ohutuse ja turvalisuse tagajaks, mis märkimisväärselt suurendab valvatava objekti potentsiaalse kahju ärahoidmise šansse. Mehitatud valve on kallis ja ainult turvamehest üksi ei piisa, et jälgida ja kontrollida kogu territooriumi ning sellel toimuvat. Ettevõtted ning kodu omanikud kasutavad videovalvet eelkõige varade kaitseks ning liikumise jälgimiseks ja analüüsimiseks.

Süsteemide valimine pole kunagi olnud nii raske kui täna!

Info- ja turvatehnoloogia valdkonnas toob iga päev kaasa täiendavaid võimalusi ning sobivaima lahenduse valik  muutub keerulisemaks.
Tähtis on teha õige süsteemi valik. Esmapilgul soodne lahendus võib osutuda kalliks. Kallis ei pruugi alati olla hea, kuid odav ei saa olla tõenäoliselt parim.
Meie teostatud videovalvetööde portfell on rikkalik - alates lihtsatest suvekodude lahendustest kuni eksperdi oskusi ja teadmisi nõudvate suurte hoonete ja territooriumiteni. Portfellis on nii tänaseni domineerinud analoogtehnoloogial baseeruvaid lahendusi kui ka kaasaegsel IP tehnoloogial baseeruvaid lahendusi.

Olles otsustanud videovalvesüsteemide paigaldamise kasuks, saame Teid aidata järgmistes valdkondades:

  • konsultatsioon
  • projekteerimine
  • seadmete müük
  • paigaldus
  • hooldus

Huvi korral küsige julgelt meilt pakkumist! info@hroy.ee või +372 53470797

HR OÜ MTR registreeringut saab näha siit.


Luues kliendikonto, kehtib Teile tavahinnaga toodetele 5% lisasoodustus.
Liitudes meie uudiskirjaga, saadame Teile kord kuus infokirja uutest toodetest, ülevaate sooduspakkumistest ning sooduskupongi koode, millega on võimalik tellida valitud kaupu veelgi soodsamalt.