UA-68994710-1

Maksevõimalused

NB! Tasudes e-poest ostetud toodete eest pangalingi kaudu, on Teie turvalisus tagatud.

Pangalingi kaudu

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka: Swedbank, SEB. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele HR OÜ'lt ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus.

NB! Hetkel pangalingi kaudu maksta veel ei saa! Teeme pankadega lepingud lähipäevil!

Arvega

Ostude eest saate tasuda 100% pangaülekandega ja võtta kaup vastu Teie poolt valitud aadressil. Peale tellimuse tasumist väljastatakse Teile originaalarve koos kaubaga. Pöördumisel meie tellimiskeskuse ( 53470797 või epood@hroy.ee ) poole on Teil võimalik tellida omale lisaarve elektrooniliselt e-mailile või paberkandjal.

Järelmaksuga

Pakume võimalust soetada kaupu Liisi järelmaksuga. Selleks, et osta kaupu järelmaksuga peame esmalt tegema Liisi järelmaksu süsteemis taotluse ning ära ootama nendepoolse vastuse. Postitiivse vastuse korral, saadame Teile lepingu ning kui leping on allkirjastatuna ( kas siis digiallkirjastatud või posti teel ) meieni jõudnud, väljastame kauba soovitud tarneviisil.
NB! Et saada Liisi järelmaksu, peate meiega ühendust võtma kas telefoni või e-maili teel.