UA-68994710-1

Kojuvedu

Laokauba saadame välja tellimuse saabumisega samal tööpäeval, kui tellimus on meieni jõudnud enne 16.00. Kui tellida kaup enne kella 16.00 , siis garanteerime  kauba kättetoimetamise ( E-R ) vähem kui 24 tunniga Eesti piires! Kui Teil on kiire mõne kauba kättesaamisega (nt. tellisite kauba peale kella 16.00) või soovite infot toote kohta, mida ei ole meie lehel välja pandud, soovitame operatiivseks infovahetuseks helistada numbrile +372 53 470 797.
Osa kaupadest tuleb tellida - nende kaupade tarneaja pikkuse leiad tootekirjeldusest.

  •   SmartPOST - üle 100€ ostudel - TASUTA
  •   POST24 - üle 100€ ostudel - TASUTA
  •   Dpd kulleriga käest-lätte - üle 100€ ostudel - TASUTA
  •   SmartPOST Soome pakiautomaati 9.95€
 
SmartPOST

SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad üle Eesti suuremate linnade kaubanduskeskustes. SmartPOSTi pakiautomaatide asukohad leiad siit. Kui valisite SmartPOSTi pakiautomaadi teenuse, tuleb järgmisel päeval pärast meiepoolset postitamist (saartel – ülejärgmisel tööpäeval) Teie mobiiltelefonile sõnum, millest leiad pakiautomaadi asukoha ning kapi uksekoodi.
Paki jõudmise kellaajad SmartPOSTi automaati leiad siit.

SmartPOST Soome

  • Helsingi piirkonda jõuab saadetis ülejärgmisel tööpäeval
  • Teistesse piirkondasesse Soomes, jõuab saadetis kohale 3-5 tööpäeva jooksul
    Paki hoiutähtaeg on 7 päeva

Post24

Post24 pakiautomaadid asuvad 26`s linnas üle Eesti. Post24 pakiautomaadid on hea asukohaga, hästi ligipääsetavad ning avatud 24 tundi. Kuna pakiautomaadid asuvad välistingimustes, siis soovitame Post24 teenust kasutada vaid välisõhu temperatuuril 0° kuni +25°C. Post24 pakiautomaatide asukohad leiate siit.
Kui valisite Post24 pakiautomaadi teenuse, tuleb järgmisel päeval pärast meiepoolset postitamist Teie mobiiltelefonile sõnum, millest leiate pakiautomaadi asukoha ning kapi uksekoodi.
Post24 automaadid täidetakse esmaspäevast kuni laupäevani hiljemalt kella 10.00`ks.
Täpsema info Post24 pakiautomaatide täitmise kohta leiad siit.

DPD kuller

Saadame kauba koostöös kullerfirmaga DPD Eesti Ostjale koju tellimusele järgneval tööpäeval. DPD kuller toimetab saadetise järgmisel tööpäeval, kui ülekanne tellimuse eest on laekunud HR OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 16:00. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval pärast kella 16:00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

Tellimust edastades arvestage palun pakkide kättetoimetamise aegadega, mis on tööpäevadel 9:00-17:00ni. Kui Te olete sel ajal tööl, märkige Saaja andmetesse töökoha aadress, et tagada kauba kiire ja tõrgeteta kättetoimetamine.

Tellitud kauba saadame teele DPD Eesti kullerfirmaga üldjuhul juba samal tööpäeval.
Orienteeruv tarneaeg on 1-3 päeva. Tavaliselt toimetatakse kaup kliendini aga juba järgmisel tööpäeval.

NB! Valides transpordiks DPD Kuller - tuleb aadress sisestada tellimuse kommentaari alla. Juhul kui unustate aadressi lisada, võtab meie klienditeenindus Teiega ühendust!